Bublina Bublina Bublina

Kdo jsme

Náš tým je sice mladý, ale je to skutečně nevýhoda? Boříme tyto předsudky kvalitním vzděláním, zkušenostmi s různými projekty a chutí jít se současnými technologickými trendy.

Spojuje nás především zápal v tvorbě chytrých webů, který předčí představy našich klientů, a přijímání výzev v podobě komplexních projektů.

Většina z nás absolvovala vysokoškolské studium IT na VUT či Masarykově univerzitě, při kterém se pomalu začala formovat naše spolupráce. Vysoká škola nám rozšířila obzor a dala dobrý základ. Praxi a zkušenosti jsme poté získali při práci na samostatných projektech, v IT společnostech či na volné noze.

S prací nám pomáhají naši prověření externí pracovníci, kteří jsou posilou našeho týmu, abychom mohli co nejlépe plnit vaše požadavky.

Čemu se věnujeme

Soustředíme se na to, co skutečně umíme – tvoříme chytré webové stránky, e-shopy, webové aplikace a informační systémy. Nabízíme i související webové služby, abychom byli schopni naplnit všechny vaše požadavky.

Jaké technologie využíváme?

Weby a e-shopy

U nás ve studiu se vám postaráme o celý proces tvorby webu nebo eshopu, pak samozřejmě o jeho zprovoznění na serveru a o jeho správu a údržbu. Dále vám můžeme vytvořit loga, vizitky a texty nebo optimalizovat web na klíčová slova (SEO), abyste se dostali na lepší pozice ve vyhledávačích. Zajistíme vám například i profesionální fotografie pro váš web, správu sociálních sítí nebo online marketingových kampaní.

Informační systémy a webové aplikace

Věnujeme se také tvorbě malých a středních podnikových informačních systémů a vývoji webových aplikací. Při jejich zpracovávání využíváme nejmodernější technologie, nejčastěji framework Laravel pro backend a React.js pro frontend.

Kde působíme?

Působíme převážně v Brně a okolí nebo na Vysočině. Zvládneme se však spojit i s klientem z jiných koutů České republiky.

"Co tam teda dáme?"
- Radim

"Já nevím.. mně už to večer stejně nemyslí"
- Honza
"Jsme nejlepší webové studio"
- Adam

"To je blbost..to tam dávat nebudeme"
- Ondra
"Kdo ten web zase rozbil?!!"
- Pavel

"Já ne..."
- Všichni ostatní :)