Máme spoustu schopných lidí, kteří vám nejenže navrhnou a naprogramují web, ale jsou vám schopni zajistit například i pořízení fotografií produktů nebo vytvořit texty pro váš web či e-shop.

Zpracování webu

Vytvoříme vám malou jednostránkovou prezentaci, velký web či e-shop.

K dispozici máme několik variant, jak web vytvořit. Za prvé vám můžeme naprogramovat web dle originálního designu vytvořeného přímo pro vás. Pokud však potřebujete ušetřit, tak máme k dispozici i levnější řešení založené na HTML/CSS šabloně, kterou společně vybereme. Pro správu obsahu webu pak máme nachystány přehledné systémy, se kterými vás rádi naučíme pracovat. Uvidíte, jak snadno se v nich zorientujete.

Další možností je web postavit na jednom z opensource systémů pro správu obsahu, jakými mohou být například WordPress, Magento, OpenCart...

Podívejte se na jednotlivé nabízené varianty na přehledné stránce nebo zjistěte jak postupujeme při tvorbě webu.

doprovodný obrázek ke službě zpracování webu
doprovodný obrázek ke službě SEO

SEO

Jen dobře vypadající web optimalizovaný pro mobily dnes nestačí. Kód píšeme tak, aby ho měli vyhledávače skutečně rádi — a s ním i váš web.

Navíc vám jsme schopni zajistit optimalizaci textů na klíčová slova tak, aby se váš web umísťoval ve vyhledávání na lepších pozicích.

Analýza webu

Jsme vám schopni zanalyzovat web a zjistit, zda jsou na něm nějaké problémy. Analyzujeme například rychlosti načítání, UX a další.

doprovodný obrázek ke službě analýza webu
doprovodný obrázek ke službě správa a údržba webu

Správa a údržba webu

Předáním webu to nekončí! Samozřejmě vám jsme schopni zajistit podporu v podobě správy obsahu webu nebo údržby hostingu, na kterém váš web běží.

Webová grafika

Grafický návrh webu je samozřejmostí. My vám však dokážeme vytvořit i logo pro váš produkt, službu nebo společnost. Stejně tak vám navrhneme i vaše vlastní vizitky.

doprovodný obrázek ke službě webová grafika
doprovodný obrázek ke službě copywriting

Copywriting

Protože dnes vyhledávače posuzují kvalitu stránek z velké části dle kvalitního obsahu, tak i my nabízíme tvorbu textů pro vaše weby.

Texty je navíc možné optimalizovat pro určitá klíčová slova tak, aby se zlepšily vaše pozice na dané klíčové slovo ve výsledcích vyhledávání na Google, Seznam a ostatních vyhledávačích.

Fotografie na web

Pro vaši firmu či produkt vám zajistíme profesionální fotografování. Můžeme vám tak nafotit třeba vaši restauraci, jídlo či nový produkt, který se snažíte prodat.

doprovodný obrázek ke službě fotografie na web
doprovodný obrázek ke službě internetový marketing

Internetový marketing

Víme, že prorazit na internetu může být těžké — obzvláště u začínajících firem. Proto vám nabízíme možnost správy vašich internetových kampaní a sociálních sítí.

Spolupracujeme s lidmi, kteří se věnují online marketingu až 10 let, takže se nemůže stát, že by peníze, které do kampaně vložíte, nebyly efektivně využity.