Bublina Bublina bublina

Webové aplikace

Mezi naše hlavní služby patří vývoj webových aplikací pro podnik i širokou veřejnost. Vytvoříme vám webovou aplikaci či podnikový informační systém na míru na základě vašich požadavků.

Vývoj webových aplikací i komplexních podnikových systémů stavíme na pevných základech. Při vývoji využíváme nejmodernější technologie, zejména Laravel a React a u žádného projektu nepodceníme ani jeho návrh, který hraje klíčovou roli pro jeho úspěch.

Po tom, co uvedeme systém do provozu, můžete s námi samozřejmě počítat i pro jeho následné rozšiřování a údržbu.

<!DOCTYPE html>
<html>
  <body>
  <h1>My First Heading</h1>
  <p>My first paragraph.</p>
  </body>
</html>

Proč webová aplikace od nás?

<h3>Proč webová aplikace od nás?</h3>
Analyzujeme vaše požadavky
Analyzujeme vaše požadavky

Před vývojem aplikace se při společné schůzce snažíme maximálně pochopit problematiku, aby produkt přesně odpovídal vašim potřebám. Setkat se můžeme nejen osobně, ale i on-line (třeba na Skypu).

Využíváme moderní technologie
Využíváme moderní technologie

Při vývoji používáme nejmodernější technologie kvůli lepší udržitelnosti a funkčnosti celé aplikace. Nejvíce pracujeme s technologiemi Laravel a React.

Děláme UX lepší
Děláme UX lepší

Aplikace navrhujeme tak, aby byly pro uživatele co nejpřehlednější a nejpřívětivější. Dbáme na to, aby klienti využili maximální potenciál celé aplikace.

Zajistíme následnou správu a údržbu systému
Zajistíme následnou správu a údržbu systému

Naše spolupráce nekončí naprogramováním jedné verze aplikace. Aplikaci budeme nadále udržovat a rozšiřovat dle vašich požadavků. Samozřejmostí je i zajištění bezproblémového chodu aplikace na serveru.

Dbáme na bezpečnost
Dbáme na bezpečnost

Dobře víme, že ochrana vašich dat je dnes čím dál ožehavějším tématem. Proto aplikace navrhujeme tak, aby vaše data zůstala v maximálním bezpečí.

Umíme i víc
Umíme i víc

Webovou aplikaci umíme integrovat i s platebními systémy (Stripe, GoPay), vaším interním systémem nebo propojit s další službou skrze API.

Používané technologie

<h3>Používané technologie</h3>