Bublina Bublina bublina

Webové aplikace

Z našich webových služeb můžete využít i vývoj efektních webových aplikací pro podnik i širokou veřejnost. V našem webovém studiu nalezneme řešení i pro podnikové informační systémy v různém rozsahu. Vytvoříme vám vysoce spolehlivé malé a střední podnikové systémy na základě vašich požadavků.

Vývoj webových aplikací i komplexních podnikových systémů stavíme na pevných základech. Při kódování využíváme nejmodernější technologie, například Laravel a React. Ke každému projektu poskytneme kompletní zaškolení a podporu.

<!DOCTYPE html>
<html>
  <body>
  <h1>My First Heading</h1>
  <p>My first paragraph.</p>
  </body>
</html>

Proč webová aplikace od nás?

<h3>Proč webová aplikace od nás?</h3>
Analyzujeme vaše požadavky
Analyzujeme vaše požadavky

Před vývojem aplikace se při společné schůzce snažíme maximálně pochopit vaši činnost, aby produkt přesně odpovídal vašim potřebám. Setkat se můžeme nejen osobně, ale i on-line (třeba na Skypu).

Využíváme moderní technologie
Využíváme moderní technologie

Při vývoji se snažíme používat nejmodernější technologie kvůli lepší udržitelnosti a funkčnosti celé aplikace. Nejvíce pracujeme s technologiemi Laravel a React.

Děláme UX lepší
Děláme UX lepší

Aplikace navrhujeme tak, aby byly pro uživatele co nejpřehlednější a nejpřívětivější. Dbáme na to, aby klienti využili maximální potenciál celé aplikace.

Zajistíme následnou správu a údržbu systému
Zajistíme následnou správu a údržbu systému

Po naprogramování aplikace zajistíme její bezproblémový chod. Díky tomu se můžete plně věnovat své práci za podpory skutečně funkčního a nápomocného nástroje.

Dbáme na bezpečnost
Dbáme na bezpečnost

Dobře víme, že ochrana osobních údajů je dnes čím dál ožehavějším tématem. Proto aplikace navrhujeme tak, aby vaše data zůstala v maximálním bezpečí.

Umíme i víc
Umíme i víc

Abychom vám poskytli plnou péči, nabízíme i další služby jako je třeba profesionální focení, SEO (optimalizaci pro vyhledávače), copywriting a další.

Používané technologie

<h3>Používané technologie</h3>